תהליך טיפולי המשלב זן שיאצו ולמידה גופנית בשיטת BMC
נותן מענה שלם ודינאמי לטיפול בבעיה איתה מגיע מטופל.

בטיפול משולב נוכל לצעוד בשני שבילים מקבילים לעבר השינוי אותו אנו מבקשים לאפשר בטיפול:
השביל הראשון, זן שיאצו, טיפול פאסיבי במגע המאפשר מנוחה עמוקה, שהיא הכרחית לריפוי ושינוי, איזון אנרגטי ולמידה של התמסרות והרפיה. זן שיאצו היא שיטה טיפולית העומדת בפני עצמה, ותהווה עבורנו את האדמה – הקרקע הטיפולית אליה נוכל תמיד לחזור, לתמיכה, להזנה, להקלה על כאב.
השביל השני, למידה גופנית דרך תנועה ונשימה מודרכת, דרך תרגילים מובנים או דרך תנועה חופשית, ודרך הבאת מודעות, תשומת לב, מגע וקול, למבנים אנטומיים, על מנת לחולל שינוי עמוק בדפוסים כרוניים ומגבילים של תנועה, נשימה, יציבה ומחשבה.
נכניס אור למקומות שהיו חשוכים ורדומים, נעיר את התאים, נעמיק את הנשימה, נאפשר חיבור חדש לגוף ולנוכחות שלו בחיינו, לביטוי שלנו בעולם.
תוכלו לתרגל בבית תרגילים מובנים ופשוטים שיהפכו עם הזמן לאימון אישי שלכם, וחשוב אף יותר – יספקו בידכם כלים להקלה והתמודדות עם כאב.
השביל הזה, יהיה, אם תרצו, השמים הטיפוליים שלנו – שם נלמד לפרוש כנפיים לעבר השינוי.
נתאים את אופי המפגש למה שמתאים ביותר עבורכם, נשתמש בכלים שגורמים לכם הנאה והשראה, או כלים שנותנים מענה לצורך המיידי ביותר – למשל, הקלה על כאב.

טיפול משולב, מתאים גם למטופלים ללא כל ניסיון בתנועה או תרגול גופני. מודעות גופנית מתחילה מהצעד הראשון...
מצד שני, זהו מרחב למידה טיפולי נפלא עבור אנשי תנועה, מטפלים, רקדנים וכדומה, לשכלול התנועה והמודעות הסומטית, ודרך ריפוי מעוררת השראה עבור מי שהגוף הוא עולם הביטוי והפעולה שלו בעולם.